2. Školní trest 2/2

19. července 2007 v 16:11 | Arya-Melody |  ...Hříčky osudu...
Tady je ta druhá půlka. Užijte si to ale pamatujte na komentíky=))))))
Arya-Melody PS: Za chyby se omlouvám.
Asi po pěti minutách našli první žíni od jednorožce. Mel si musela radostně povyskočit, protože se strašně těšila až budou zase venku z lesa.
Za prvé jí byla strašná zima ale nedala to na sobě nic znát. Za druhé se strašně bála. A za třetí být tady se školním cassanovou to taky není ta nejlepší situace. Pomyslela si.
Najednou se Sirius zasekl. Mel se na něj vyděšeně podívala a zeptala se.
,,Co se děje?'' Sirius se ostražitě díval okolo ale odpověděl otázkou.
,,Bojíš se?'' Mel to zarazilo ale za žádnou cenu se nechtěla shodit před Blackam i když po pravdě byla po*r*ná až za ušima.
,,Ne nebojím.'' Prohlásila.
Sirius se jenom ušklíbl. Tak proč mám tu ruku jak ve svěrací kazajce? Pomyslel si.
,,A co se teda stalo?'' Zeptala se stále v obavách Mel.
,,Ale nic, dělal jsem si srandu to byla jenom zkouška.'' Sirius se na ni usmál.
Mel ho praštila pohoršeně do hrudníku.
,,Jaúúú!'' Zaúpěl jako že ho to bolelo, a mnul si místo kam ho Mel praštila.
Mel se pobaveně zasmála.
,,Šašku.'' Pobavený úsměv jí však zmizel s tváře když uslyšela zapraskání větviček. Prudce se zastavila a Sirius se na ní překvapeně podíval.
,,Slyšel si to?'' Zeptala se ho.
,,A co by,-'' Mel mu přikryla rukou ústa, už se to ozvalo zas. Mel se ho potichounku zeptala.
,,Už si to slyšel??'' Sirius neznatelně přikývl a Mel spustila ruku dolů když si všimla kde jí má.
Mel napadalo že Sirius kouká po okolí jako pes. Zaujatě ho pozorovala když vytáhl hůlku a ostražitě se díval okolo. Připadalo jí jako by to nebylo poprvé co čelil nějakému takovému nebezpečí.
Když zapraskání větviček uslyšela znovu, tak se začala bát ještě víc. Pustila Siriusovu ruku a vytáhla si hůlku. Sirius se na ní překvapeně podíval ale nic neřekl. Divila se sama sobě, že se ještě nesložila.
Najednou se zapraskání ozvalo znovu, ale tentokrát o hodně blíž než předtím. Mel se vyděšeně podívala ne levou stranu odkud ten zvuk vycházel.
Stalo se něco co Mel nedokázala pochopit. Sirius se proměnil v psa. Normálně Sirius Black se proměňuje ve velkého a černého psa. Mel to opravdu nemohla pochopit.
Pes, tedy Sirius se vrhl na dotyčnou osobu. Svalil ho na zem a snažil se ho tam udržet. Mel se skrčila protože po ní vyslal kouzlo.
Najednou se jí v hlavě ozval hlas.
,,Pomoci mu nemůžeš?!!. Si přece nejlepší z ročníku!!''
Mel ani na chvíli nezaváhala. Sice nevěděla kdo se jí dostal do hlavy aby jí to řekl ale prostě to musela. Už by stejně asi nevydržela tady jen tak stát.
Oběhla dva rváče aby si mohla posvítit na tu osobu, co se snaží Sirius udržet na zemi.
,,Expelliarmus'' Než však kouzlo dořekla ještě stihl na Siriuse vyslat nějaké kouzlo, které ho odhodilo několik metrů do dálky až narazil do stromu a sesul se v bezvědomí na zem. Stačil se ještě přeměnit do své lidské podoby. Mel aspoň doufala, že to bude bezvědomí. Zděšeně vykřikla.
Dotyčného hůlku ale už měla v ruce, takže tou svojí na něj mířila. Ani jí nepřekvapila identita té osoby. Byl to Lucius Maltou. Nasupeně na něj hleděla a vykřikla. Všimla si, že poslední dobou po ní nějak moc okukuje.
,,Co chceš?'' Malfoy se na ní s opovržením podíval.
,,Dej mi mou hůlku.''
,,Haha, a to si jako myslíš, že jsem úplně blbá? Vypadni odtud, tvoji hůlku ti dám až se mi bude chtít. Jen se neboj. Nejdřív mi ale něco musíš slíbit.'' Měla nejasný pocit, že Sirius je zvěromág. To by nebylo tak strašné ale téměř jistě věděla že je neregistrovaný.
,,A proč bych to měl jako dělat?!'' Odsekl odměřeně.
,,Protože jinak řeknu Brumbálovi co se tady stalo, a za tohle by tě mohli vyhodit ze školy chlapečku. Ty neřekneš že je Black zvěromág, a my si necháme pro sebe tvojí blbost jasný?'' Výhružně se na něj podívala. A mířila na něj oběma hůlkami.
Malfoy si odfrkl, ale vypadal poněkud nejistě.
,,Platí, ale pamatuj že za tohle mi zaplatíš,… ty mudlovská šmejdko. A tu hůlku mi vrátíš.'' Zavrčel na ni vztekle. Otočil se na podpatku a namířil si to pryč z lesa. Mel si ještě pro sebe špitla
,,Ještě kdybych byla mudlovská šmejdka ty tupče.''
Když byl dostatečně daleko, Mel se přiřítila k Siriusovi a zděšeně si ho prohlížela. Měl hluboký škrábanec na pravé ruce a byl bledý.
,,Siriusi, no tak prober se.'' Říkala mu zoufale. Nevěděla co má dělat tak mu začala mírně popleskávat na tváře.
,,Siriusi prosím, todle mi nedělej!'' Teď už na něj skoro křičela a slzy se jí začali hrnout do očí. První kapka ukápla na Siriusovu zraněnou ruku. Ta se znenadání začala hojit. Mel na to překvapeně hleděla a doufala, že se Sirius probere.
Něco jí napadlo a začala si nadávat že jí to nenapadlo dřív.
Vytáhla hůlku a zašeptala.
,,Enervace.'' Sirius se stále neprobouzel. Mel už teď zoufale brečela a začala mu pěstí bušit do hrudi.
,,Sakra Siriusi prober se!! Dělej!''
Sirius začal pomalounku otevírat oči. Při tom se mu před očima zjevovali věci které se stali před malou chvílí. Zdálky slyšel hlas nějaké dívky, která volala jeho jméno. Najednou si vzpomněl na Mel.
Rychle otevřel oči a podíval se před sebe. Mel mu zběsile tloukla do hrudníku těmi svými malými pěstičkami, brečela a křičela na něj ať se probere.
Sirius jí chytil za ramena a zatřásl s ní. I když ho ještě bolelo celé tělo po tom pádu. Mel se na něj překvapeně podívala uslzenýma očima a hlasitě si oddechla. Vrhla se mu kolem krku a zběsile šeptala.
,,Ty žiješ, já myslela že seš mrtvý!'' Rozbrečela se ještě víc než předtím. Sirius ji pevně objal a snažil se jí uklidnit.
Malfoy tu zjevně nebyl takže mohli jít bez problémů zpátky. Čekal všechno, ale to že by se Mel kvůli němu rozbrečela to ne. Fakt byl ale ten, že ho to potěšilo.
,,Šššš Melody už je všechno v pořádku.'' Pohladil ji po vlasech
Opatrně se postavil spolu se vzlykající Melody, která mu patřičně vysela na krku. Po tom co teď zažila se cítila v Siriusově náruči v bezpečí a ochraňovaná. Nechtěla se toho jen tak vzdát. Přemýšlela co se to stalo když ukápla její slza na Siriusovu zraněnou ruku.
Sirius si sundal mikinu na zip a přehodil ji přes Mel, která stále ještě nebezpečně pokuckávala takže bylo nebezpečí, že se znovu rozbrečí.
Sebral dvě hůlky ležící na zemi. Domyslel si, že jedna patří Malfoyovi a druhá Mel. Podal jí tu její hůlku. Mel jí s třesoucí se rukou vzala a strčila do kapsy.
Sirius ucítil náhlou potřebu ji ochraňovat tak ji znovu objal, a pevně k sobě přitiskl. Mel se nebránila byla ráda, že je v jeho přítomnosti. Schoulila se k němu a zašeptala.
,,Tohle už mi vážně nedělej Siriusi, nebo tě příště zabiju sama.'' Už jí bylo jedno že mu říká jménem, po tom co se tu stalo to ani nechtěla dělat. Sirius se nad tím musel pousmát a vyšel spolu s Melody k Hagridově hájence.
Celou cestu ani jeden z nich nepromluvil. Sirius k sobě stále tisknul třesoucí se Mel, a náležitě si užíval ten pocit, ale také ho něco znepokojovalo. Co když Malfoy někomu řekne že je zvěromág? Teď se nehodlal vyptávat na to Melody, která byla na pokraji zhroucení. On se jí ani nedivil. Věděl, že to Melody nikomu neřekne, ale nevěděl co se stalo potom co se dostal do bezvědomí.
Když dorazili na okraj lesa tak už nebyla taková tma. Přešli k hájence a zabušili na ni. Hagrid přešel s pískáním ke dveřím a otevřel.
,,Áááá, vy už ste,-'' Nedořekl to když si všiml bílé Mel.
,,Proboha co se jí stalo?'' Zeptal se starostlivě.
Sirius se na ni podíval a taky zbělel. Mel byla nezdravě bílá.
Mel sama nevěděla co se s ní děje. Před očima se jí zatemňovalo a zase se jí zrak vracel do normálu, dělalo se jí s toho špatně. Najednou omdlela.
Sirius jí musel vzít do náruče. Musel teda uznat že žádný pírko není. Hagrid okamžitě zavelel, že jdou na ošetřovnu. Sirius se supěním vyšel až k hlavní bráně a poté na ošetřovnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čuky Baby Čuky Baby | Web | 19. července 2007 v 23:31 | Reagovat

Super. Těším se mocinky na další´=)

2 Ginny Potter Ginny Potter | E-mail | Web | 20. července 2007 v 17:01 | Reagovat

Užasné... už a neviem dočkať pokračka ...dúfam že bude čo najskôr

3 Hayddé Hayddé | Web | 21. července 2007 v 11:55 | Reagovat

tak to je vážně mazec.fakt paráda! v tom lese to bylo dobrý,že zjistila,že je Siri zvěromág!fakt super kapitola!

4 barbora barbora | 22. července 2007 v 17:36 | Reagovat

uzasna poviedka a uzasna kapitola:D tesim sa na dalsiu:))

5 jane245 jane245 | Web | 30. srpna 2007 v 23:05 | Reagovat

uzasne. kedy bude dalsia kapitolka?a nechces sa spriatelit???odpis pls na blog.dakujem

6 Pád´o - girl Pád´o - girl | 27. září 2007 v 17:23 | Reagovat

fakt dobře píšeš , víš????

7 bláňa bláňa | 3. prosince 2008 v 18:58 | Reagovat

mazec!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama