Listopad 2007

Pomsta

6. listopadu 2007 v 18:03 Jednorázovky
Ahoj všichni, je tu moje první a úvodní jednorázovka. Mám takový pocit že na to že je první se mi docela povedla. No, k slzám vás asi nedoženu ale přesto,....:-) Snažila jsem se a doufám že se bude líbit. Prosím vás aby ste zanechali koment. Budu moc ráda.
Arya-Melody

Oznámení, nový blog

4. listopadu 2007 v 19:14 | Arya-Melody |  Oznámení, blog
Ahoj všichni. Chtěla jsem vám oznámit že jsem si ještě s jednou mojí kamarádkou založila nový blog. Tentokrát to je o celebritách. Najdete tam vtipy, obrázky aut, prostě všelijaké různé blbinky. Ten blog je teprve v začátcích takže se nelekejte. Určo se tam jukněte. Najdete ho v zajímavých odkazech. Vaše
Arya-Melody

8. Změny, překvapení a zklamání 2/3

4. listopadu 2007 v 19:06 ...Hříčky osudu...
Máme tu další kapitolku. Podle mě se ani ta předešlá moc nepovedla stejně jako tahle, ale aspoň budete vědět fakta. Poslední dobou mám nějakou špatnou náladu tak mi to prostě tak nejde. Každopádně prosím aby jste zanechali komentář. Taky se omlovám za chyby ty tam určitě budou jako vždy. K minulé kapitolce jsem nenapsala žádný úvod, a důvod je ten že blog zase stávkuje. Nějak to blbne takže se nedivte. Doufám ale že přesto to tady budete navštěvovat. Přeju pěkné počtení.
Arya-Melody